RU LV
80 00 99 91

Kredīts pret nekustamo īpašumu Pieteikties

Kredītu apvienošanai, īpašuma remontam, saimnieciskās darbības veikšanai vai jauna īpašuma iegādei. Aizpildi pieteikumu un uzzini savas finanšu iespējas pie mums.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991, vai ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

Hipotekārais kredīts ir piemērots risinājums ikvienam, kam Latvijā pieder nekustamais īpašums, tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts klientam tiek piešķirts līdz pat 75% apmērā no ķīlas vērtības un tiek izsniegts personām, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

Lasīt vairāk
Ja netiec galā ar maksājumiem, iespējams, ir sakrājušies vairāki kredīti vai parādsaistības, bet nauda šīm saistībām steidzami nepieciešama un jaunu kredītu piešķirt nav iespējams, Jums tiks piedāvāts darījums ar nekustamo īpašumu, kur Jūs savu īpašumu pārdodiet tai par laikā saglabājot atpakaļpirkuma tiesības. Iegūtie naudas līdzekļi ir pirkuma maksa, nevis kredīts. Par tālākiem nosacījumiem katrs klients vienojas individuāli, izvērtējot sev izdevīgāko. Šobrīd šis pakalpojuma veids ir viens no aktuālākajiem pakalpojumiem. Šis finanšu veids nav kreditēšana. Tā ir klientam laba iespēja sakārtot maksātspēju un iegūt labus nosacījumus turpmākiem hipotekārajiem kredītiem. Ja īpašums netiek atpakaļpirkts vai tiek pārkāpts kāds no līgumā atrunātajiem punktiem, līgums var tikt nepagarināts un tiek zaudētas atpakaļpirkuma un īpašuma tiesības.
  • Kredītu apvienošana
  • Iespēja apvienot visus kredītus vienā
  • Iespēja ietaupīt laiku un naudu
  • Turpmāk maksājumu veic pie viena aizdevēja

Kredīta apmērs

 

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Termiņš


Līdz 10 gadiem, izņēmuma gadījumos līdz 15 gadiem

Nodrošinājums


Nekustamais īpašums

Procentu likme

No 2,5% gadā.

Zvani un uzzini vairāk
80 00 99 91

Ieguvumi:

  • Iespēja saņemt procentu likmi no 2,5% gadā, ja klients atbilst kredīta piešķiršanas nosacījumiem.
  • Iespēja apvienot kredītus un maksāt pie viena aizdevēja, tādējādi ietaupot laiku un naudu.
  • Iespēja iegūto naudu izmantot savām vajadzībām un vēlmēm.
Pieteikties
Ietaupījums aprēķināts pēc šādas formulas. Aizņemoties pie mums 2000 EUR uz 2 gadiem, vidējā aizņēmuma likme 22%, kopējā atmaksājamā summa 2880 EUR, bet, aizņemoties ātro kredītu 2000 EUR un pagarinot to līdz 2 gadiem ar GPL 120%, kopējā atmaksājamā summa 6800 EUR.

 

Kredītu apvienošana iespējama tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kalkulatoram ir informatīva nozīme, lai iegūtu informāciju un konkrēto ietaupījumu Jūsu situācijā, aicinām sazināties zvanot vai rakstot e-pastā.

 

Vēlies uzzināt ikmēneša maksājumu? Sazinies ar mums

Piemēri

Man hipotekārais kredīts deva iespēju saņemt naudu ātri un ērti. Uzņēmumā strādājošie darbinieki savu darbu veica ļoti profesionāli un akurāti. Nauda bija nepieciešama mājas remontam, kad lielāko daļu jau biju atmaksājis, nolēmu paņemt papildus naudu, lai attīstītu piemājas saimniecību. Godīgi sakot, esmu pateicīgs viņiem par cilvēcību un personīgo attieksmi, ko saņēmu ik reiz sazinoties ar Latvijas Hipotēka.
Nikolajs no Jūrmalas

Biežāk uzdotie jautājumi

Jums atliek aizpildīt pieteikumu, zvanīt uz 80009991 vai uzrakstīt čatā. Nekavējoties ar Jums sazināsies klientu konsultants, kurš provizorisko pieteikumu varēs izteikt jau telefoniski.

Darījuma slēgšana aizņem līdz vienai stundai. No pieteikuma iesūtīšanu tas var aizņemt no vienas darba dienas līdz (atkarīgs no darījuma grūtības pakāpes). Provizorisko termiņu klientu konsultants Jums izteiks tikšanās laikā vai pēc pilnīgāks īpašuma izvērtēšanas.

Procentu likme ir sākot ar 2,5% gadā. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 10 gadi, ar iespēju atsevišķās situācijās vienoties par 15 gadu atmaksas termiņu.

Jā, protams! Jums tikai atliek sazināties ar mums, lai vienotos par iesnieguma uzrakstīšanu kredīta ātrākai atmaksai.