RU LV

Izsoles Pieteikties konsultācijai

Īpašumam draud izsole? Vēlies saglabāt savu īpašumu? Sazinies ar mums, mēs piedāvāsim risinājumu!

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani 80009991, vai ierodies mūsu birojā Brīvības gatvē 226.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Veiksim Jūsu situācijas un dokumentu bezmaksas izvērtēšanu

Saglabā īpašumu!

Piedāvāsim Jums piemērotāko risinājumu un iespēju saglabāt īpašumu.

Esam Latvijā tirgus līderi, kuri piedāvā saglabāt īpašumu pirms izsoles! SIA “Latvijas Hipotēka” pirms izsoles no Jums iegādāsies īpašumu ar visām kredītsaistībām līdz brīdim, kad atrisināsiet finansiālās problēmas vai pārdosiet savu īpašumu.

Lasīt vairāk
Iemesli, kādēļ īpašumi nonāk izsolē ir visdažādākie. Bieži vien tie ir komunālo pakalpojumu sniedzēji, kas nodot lietu tiesu izpildītājam, kurš sāk lietas izpildi un izsola Jūsu nekustamo īpašumu. Bieži risinām arī situācijas, kad tiek piedzīti uzturlīdzekļi, kā rezultātā īpašums tiek izlikts izsolē. Tiklīdz tiek saņemts paziņojums vai informācija, ka īpašumam draud izsole vai tas jau nodots izsolē saistības jādzēš pēc iespējas ātrāk. Pilnīga piedzenamās summas apmaksa ļauj apturē izsoli un mēs, Latvijas Hipotēka, nosegsim Jūsu saistības.

Izsoles gadījumā pie mums klientam jāvēršas pēc iespējas ātrāk. Jo ātrāk mēs par izsoli uzzināsim, jo ātrāk situāciju spēsim atrisināt un piedāvāt mūsu pakalpojumu, lai īpašumu varētu saglabāt. Protams, izsolē īpašums var nonākt arī situācijā, ja netiek pildītas kredītsaistības pret hipotekāro kreditoru vai jebkuru citu kreditoru, arī šādos gadījumos mēs piedāvājam ikvienam klientam iespēju apturēt izsoli un dzēst saistībās kuru dēļ īpašums izsludināts izsolē. Ja īpašuma vērtība ir tuvu piedzenamajai summai, piedāvāsim palīdzību īpašuma pārdošanā, kā rezultātā klients iegūs naudu uzreiz kā īpašums pārdots, negaidot izsoles noslēgumu.

Vairums klientu uzskata, ka, ja īpašumam izsludināta izsole, tad neko vairs nav iespējams glābt. Risinājumi ir vairāki! Piedāvājam gan pārdošanu pirms izsoles, gan īpašuma saglabāšanas iespēju. Lai uzzinātu piemērotāko risinājumu atliek sazināties vien telefoniski ar uzņēmuma klientu konsultantiem, kuri zinošu konsultāciju spēs sniegt attālināti. Konsultācija pie mums pieejama bez maksas, līdz ar to uzzinot savas iespējas klients tikai iegūst un rod papildus viedokli, kuru var izvērtēt un pieņemt gala lēmumu.

Izsoles apturēšanas pakalpojums pie mums tiek piedāvāts vairākus gadus un ik gadu palīdzam rast risinājumu ap simtu klientu, kuri ir pateicīgi, ka uzzinājuši par mūsu pakalpojumu gandrīz vai pēdējā brīdī.

Aicinām ikvienu klientu izvērtēt sadarbības partneri un tā uzticamību un darbības ilgumu pirms tiek slēgti jebkāda veida darījumi.

Darījuma mērķis:

Sniegt klientam iespēju saglabāt īpašumu.

 

Termiņš:

Īstermiņa darījums, kura laikā klients ar mūsu palīdzību sakārto situāciju.

Darījuma būtība:

Saglabā īpašumu pat ja tam draud izsole.

Darījuma rezultātā izsole tiek apturēta un klientam ir iespēja turpināt dzīvot īpašumā.

Zvani un uzzini vairāk

Ieguvumi:

  • Iespēja saglabāt savu īpašumu.
  • Iespēja turpināt dzīvot īpašumā un atbrīvoties no aktuālajām piedziņām.
  • Iespēja iegūt laiku finanšu situācijas uzlabošanai.

Piemēri

Man bija divi ātrie kredīti un dzīvoklim komunālais parāds. Manuprāt, tas nebija liels, bet, kādā dienā uzzināju, ka man piederošais dzīvoklis tiek izlikts izsolē. Situāciju biju izrunājis arī ar ģimeni, bet risinājumu rast nespējām. Meklēt kredītu? Protams, to man piešķirt neviens nevarēja. Paldies Dievam, ka atradu risinājumu un Latvijas Hipotēka man piedāvāja dzīvokli saglabāt. Protams, nosacījumi bija gana strikti, bet, īpašumu saglabāt vēlējos un šis bija reālākais un uzticamākais variants. Noslēdzām darījumu un turpināju dzīvoklī dzīvot. Kad pagāja pirmie trīs mēneši,  dēlam radās iespēja īpašumu atpirkt. Tagad īpašums ir pārreģistrēts uz mana dēla vārda un paldies Latvijas Hipotēkai, ka palīdzēja man tik grūtā situācijā.
Aivars no Dobeles

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā! Izvērtējot situāciju mēs Jums izteiksim Jums piemērotāko risinājumu, kā piemēra, piedāvāsim apturēt izsoli pirms īpašums realizēts un Jūs saglabāsiet iespēju tajā turpināt dzīvot.
Saņemot bezmaksas konsultāciju un uzklausot Jums izteikto, piemērotāko risinājumu varēsiet izlemt par tālāku darījuma plānu. Mēs piedāvājam apturēt izsoli un izpirkt Jūsu īpašumu no tās. Jūs saglabāsiet iespēju īpašumā dzīvot.
Jā, protams! Jūs turpiniet dzīvot kā līdz šim, maksājot visus ar dzīvokli saistītos maksājumus, piemēram, komunālos maksājumus, nekustamā īpašuma nodokli.
Protams, tāda ir darījuma būtība! Klientam ir iespēja saglabāt īpašumu, ar nosacījumu, ka tiek pildīts līgums, kā arī visi ar īpašumu saistītie maksājumi tiek veikti laikus un bez kavējumiem.