RU LV
80 00 99 91

Izsoles Pieteikties konsultācijai

Īpašumam draud izsole? Vēlies saglabāt savu īpašumu? Sazinies ar mums, mēs piedāvāsim risinājumu!

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani 80009991, vai ierodies mūsu birojā Brīvības gatvē 226.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Veiksim Jūsu situācijas un dokumentu bezmaksas izvērtēšanu

Saglabā īpašumu!

Piedāvāsim Jums piemērotāko risinājumu un iespēju saglabāt īpašumu.

SIA “Latvijas Hipotēka” pirms izsoles no Jums iegādāsies īpašumu ar visām kredītsaistībām līdz brīdim, kad atrisināsiet finansiālās problēmas vai pārdosiet savu īpašumu. Tiklīdz realizēsiet savu īpašumu vai Jūsu maksātspēja uzlabosies, varēsiet iegūto naudu varēsiet novirzīt SIA “Latvijas Hipotēka” un atlikušo pārdotā īpašuma summu izmantot savām vajadzībām, piemēram, jauna mājokļa iegādei. Jums tiks piedāvāts darījums ar nekustamo īpašumu, kur Jūs savu īpašumu pārdodiet tai par laikā saglabājot atpakaļpirkuma tiesības. Iegūtie naudas līdzekļi ir pirkuma maksa, nevis kredīts. Par tālākiem nosacījumiem katrs klients vienojas individuāli, izvērtējot sev izdevīgāko. Šobrīd šis pakalpojuma veids ir viens no aktuālākajiem pakalpojumiem. Šis finanšu veids nav kreditēšana.

Lasīt vairāk
Ja netiec galā ar maksājumiem, iespējams, ir sakrājušies vairāki kredīti vai parādsaistības, bet nauda šīm saistībām steidzami nepieciešama un jaunu kredītu piešķirt nav iespējams, Jums tiks piedāvāts reversās nomas darījums, kur Jūs savu īpašumu pārdodiet tai par laikā saglabājot atpakaļpirkuma tiesības. Iegūtie naudas līdzekļi ir pirkuma maksa, nevis kredīts. Par tālākiem nosacījumiem katrs klients vienojas individuāli, izvērtējot sev izdevīgāko. Šobrīd šis pakalpojuma veids ir viens no aktuālākajiem pakalpojumiem. Šis finanšu veids nav kreditēšana. Tā ir klientam laba iespēja sakārtot maksātspēju un iegūt labus nosacījumus turpmākiem hipotekārajiem kredītiem. Ja īpašums netiek atpakaļpirkts vai tiek pārkāpts kāds no līgumā atrunātajiem punktiem, līgums var tikt nepagarināts un tiek zaudētas atpakaļpirkuma un īpašuma tiesības.

Darījuma mērķis:

Sniegt klientam iespēju saglabāt īpašumu.

 

Termiņš:

Īstermiņa darījums, kura laikā klients ar mūsu palīdzību sakārto situāciju.

Darījuma būtība:

Saglabā īpašumu pat ja tam draud izsole.

Darījuma rezultātā izsole tiek apturēta un klientam ir iespēja turpināt dzīvot īpašumā.

Zvani un uzzini vairāk
80 00 99 91

Ieguvumi:

  • Iespēja saglabāt savu īpašumu.
  • Iespēja turpināt dzīvot īpašumā un atbrīvoties no aktuālajām piedziņām.
  • Iespēja iegūt laiku finanšu situācijas uzlabošanai.

Piemēri

Man bija divi ātrie kredīti un dzīvoklim komunālais parāds. Manuprāt, tas nebija liels, bet, kādā dienā uzzināju, ka man piederošais dzīvoklis tiek izlikts izsolē. Situāciju biju izrunājis arī ar ģimeni, bet risinājumu rast nespējām. Meklēt kredītu? Protams, to man piešķirt neviens nevarēja. Paldies Dievam, ka atradu risinājumu un Latvijas Hipotēka man piedāvāja dzīvokli saglabāt. Protams, nosacījumi bija gana strikti, bet, īpašumu saglabāt vēlējos un šis bija reālākais un uzticamākais variants. Noslēdzām darījumu un turpināju dzīvoklī dzīvot. Kad pagāja pirmie trīs mēneši,  dēlam radās iespēja īpašumu atpirkt. Tagad īpašums ir pārreģistrēts uz mana dēla vārda un paldies Latvijas Hipotēkai, ka palīdzēja man tik grūtā situācijā.
Aivars no Dobeles

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā! Izvērtējot situāciju mēs Jums izteiksim Jums piemērotāko risinājumu, kā piemēra, piedāvāsim apturēt izsoli pirms īpašums realizēts un Jūs saglabāsiet iespēju tajā turpināt dzīvot.
Saņemot bezmaksas konsultāciju un uzklausot Jums izteikto, piemērotāko risinājumu varēsiet izlemt par tālāku darījuma plānu. Mēs piedāvājam apturēt izsoli un izpirkt Jūsu īpašumu no tās. Jūs saglabāsiet iespēju īpašumā dzīvot.
Jā, protams! Jūs turpiniet dzīvot kā līdz šim, maksājot visus ar dzīvokli saistītos maksājumus, piemēram, komunālos maksājumus, nekustamā īpašuma nodokli.
Protams, tāda ir darījuma būtība! Klientam ir iespēja saglabāt īpašumu, ar nosacījumu, ka tiek pildīts līgums, kā arī visi ar īpašumu saistītie maksājumi tiek veikti laikus un bez kavējumiem.