RU LV

Kredīts biznesam Aizpildīt pieteikumu

Kredīts zemnieku saimniecībai, zemniekiem, pašnodarbinātām personām, topošajiem uzņēmējiem vai jau esošiem uzņēmējiem. Aizpildiet pieteikumu uz saņemiet atbildi tuvākajā laikā. Finansējums iespējams tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991, vai piesakies un ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

Kredīts biznesam ir piemērots risinājums pašnodarbinātām personām, kuras plāno uzsākt vai veic saimniecisko darbību, zemnieku saimniecībām, kā arī uzņēmējiem, kuriem nepieciešami apgrozāmie līdzekļi. Kredīts tiek izsniegts tikai ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu.

Lasīt vairāk
Kredīts biznesam ļauj saņemt nepieciešamo finansējumu ļoti ātri. Pret zemes vai meža ķīlu atbilde tiek sniegta pāris stundu laikā pēc dokumentu izvērtēšana, lai klients nezaudētu gaidot atbildi, bet beigās saņemto atteikumu. Mums rūp mūsu topošie un esošie klienti, tādēļ sniedzam viņiem kvalitatīvas un profesionālas konsultācijas nekustamo īpašumu un kredītu jautājumos.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu
 • Biznesa uzsākšanai
 • Apgrozāmiem līdzekļiem
 • Kredīts pret meža vai zemes ķīlu
 • Zemniekiem un saimniecībām
 • Aizdevums saimniecības attīstībai
 • Kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai
 • Kredīts uzņēmējdarbības attīstībai
 • Kredīts pašnodarbinātām personām
 • Saimnieciskās darbības veicējiem

Kredīta apmērs

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Termiņš

No 6 mēnešiem līdz 15 gadiem.

Nodrošinājums

Nekustamais īpašums

Darījumu iespējams nokārtot attālināti.

Zvani un uzzini vairāk

Ieguvumi:

 • Iespēja saņemt kredītu dokumentu iesniegšanas dienā.
 • Jūs variet attīstīt vai uzsākt sen plānotu uzņēmējdarbību.
 • Iespēja saņemt finansējumu zemniekiem un zemnieku saimniecībām pret zemes vai meža ķīlu uz klientam izdevīgiem nosacījumiem.

Piemēri

Latvijā ir senas guļbūvju celtniecības tradīcijas, un tas ir mūsu uzņēmuma darbības pamats.  Sperot soli straujākas attīstības virzienā, lai izmantotu radušos izdevību tikt pie pasūtījumiem tuvo ārvalstu tirgū, mums bija nepieciešams neliels finansiāls atbalsts. Tā kā investoru meklēšanai laika neatlika, izmantojām hipotekāro kredītu. Uz īsu laiku ieķīlājot vienu gatavu māju, mēs ieguvām vajadzīgo naudu. Ko es novērtēju visvairāk? – Ātrumu un lojālo pieeju. Arī nosacījumi bija saprotami, bez tā saucamajiem zemūdens akmeņiem. Man kā uzņēmējam īstajā brīdī saņemtais aizdevums palīdzēja atsperties un gūt lielāku peļņu. Rezultātā esam ieguvēji – viennozīmīgi! Tas ir piemērs, kā viens uzņēmums – kredītdevējs – spēj palīdzēt citam uzņēmumam.
Uzņēmējs Raimonds

Biežāk uzdotie jautājumi

Jums atliek aizpildīt pieteikumu, zvanīt uz 80009991 vai uzrakstīt čatā. Nekavējoties ar Jums sazināsies klientu konsultants, kurš provizorisko pieteikumu varēs izteikt jau telefoniski.
Darījuma slēgšana aizņem līdz vienai stundai. No pieteikuma iesūtīšanu tas var aizņemt no vienas darba dienas līdz (atkarīgs no darījuma grūtības pakāpes). Provizorisko termiņu klientu konsultants Jums izteiks tikšanās laikā vai pēc pilnīgāks īpašuma izvērtēšanas.
Jā, protams! Jums tikai atliek sazināties ar mums, lai vienotos par iesnieguma uzrakstīšanu kredīta ātrākai atmaksai.
Jā, protams! Pie mums kredītu variet saņemt īstermiņā, par visu iespējams vienoties konsultācijas laikā klātienē.