RU LV
80 00 99 91

Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot esošos kredītus vai veikt viena kredīta pārkreditāciju. Klientam, kurš vēlas izmantot šo pakalpojumu Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam.

Pakalpojums tiek sniegts ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš ir sasniedzis vismaz 21 gada vecumu un kura īpašumā ir kāds nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja vai zeme), kurš kalpo kā darījuma ķīla.

Kredītu apvienošana tiek izvēlēta arvien biežāk, jo tas ir lielisks veids kā samazināt savus ikmēneša izdevumus, jo apvienojot kredītus iespējams samazināt šī brīža procentu likmi uz izdevīgāku, kā arī laiku, jo turpmāk aizdevums jāatmaksā pie viena aizdevēja, nevis pie katra kredītdevēja. Apvienot iespējams visa veida kredītus, kā piemēram,

  • ātros kredītus,
  • patēriņa kredītus,
  • auto līzingu un citus,
  • kā arī jebkuru kredītu ir iespējams pārkreditēt, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Turpmāk ik mēnesi ir jāveic tikai viens vienīgs maksājums. Klientiem ar labu kredītvēsturi iespējams iegūt labvēlīgākus nosacījumus (piemēram, zemāku procentu likmi).

Kredītu apvienošana var palīdzēt rast risinājumu situācijā, kad klients sāk saprast, ka aizņēmies vairāk kā spēj atdot, saņemto aizņēmumu klients izmanto esošo saistību dzēšanai,

…bet, kā jau minēts, jaunās saistības ir ar zemāku procentu likmi, līdz ar to klientam ir iespējam samazināt ikmēneša izdevumus. Kredītu apvienošana galvenokārt tiek izvēlēta, lai apvienot ātros kredītus, jo ja tas netiek atmaksāts uzreiz, bet tikai pagarināts pamatsumma netiek dzēsta un izdevumi tikai paildzinās. Par ietaupījumu iespējams pārliecināties apmeklējot SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapu sadaļu kalkulators, kur katrs var aprēķināt savu iespējamo ietaupījumu.

Procedūra, kas tiek veikta ir sekojoša.

  • Sākotnēji tiek saņemts pieteikums, kuru klients aizpildījis elektroniski SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, tas tiek sākotnēji izvērtēts un kredītspeciālists pa norādīto kontaktinformāciju sazinās ar pieteicēju.
  • Uzzinot detalizētāku informāciju par vēlamo aizdevuma summu un īpašumu, tiek piedāvāta tikšanās.
  • Pēc tikšanās ofisā, klients tiek iepazīstināts ar iespējamajiem risinājumiem, klienta kredītspēja tiek izvērtēta apsekojot dažādus kredīt reģistrus un konta izdruku.
  • Klientam uzklausot kredītspeciālista piedāvājumu iespējams apdomāt un izvērtēt viņam ir piemērotākais risinājums.
  • Jebkurš darījums, kas tiek slēgts starp klientu un SIA “Latvijas Hipotēka” tiek apstiprināts pie zvērināta notāra, kurš atkārtoti pārliecinās par klienta veiktspēju un darījuma līguma izpratni.

Katrs klients ir atšķirīgs un darījums unikāls, līdz ar to katru klientu vērtējam individuāli, cenšoties viņam piedāvāt piemērotāko un izdevīgāko situācijas risinājumu. Kredītu apvienošana bieži vien ir iemesls kādēļ klienti izvēlas tieši mūsu pakalpojumu, jo ilgstoši nav radusies iespēja atbrīvoties no citiem kredītiem, kuru procentu likme ir salīdzinoši augstāka. Kredītu apvienošana ir lielisks risinājums klientiem, kuriem ir pietiekami ienākumi, lai kredītu varētu aizņemties bankā uz izdevīgākiem nosacījumiem, bet pēdējo sešu mēnešu laikā ir ņemts kaut viens ātrais kredīts. Apvienojot kredītus un maksājot pie jaunā kreditora iespējams atbrīvoties no konta pārskatā bijušajiem ātrajiem kredītiem, kā rezultātā vēl pēc sešiem mēnešiem iespējams kreditēties bankā.

Šis nav veids kā atbrīvoties no saistībām, bet gad veids kā samazināt ikmēneša izdevumus un veiksmīgāk plānot turpmāko kredīta izmaksu. Gadījumā, ja klients ir atradis piemērotāku risinājumu tam jebkurā laikā ir iespēja veikt pārkreditāciju. L Pēc tikšanās klientam ir iespēja piedāvājumu apdomāt un izvērtēt vai tas ir izdevīgākais, pozitīva lēmuma rezultātā darījumu iespējams nokārtot pāris stundu laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.