RU LV
RU LV

Kredīts pret nekustamo īpašumu Aizpildīt pieteikumu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu jeb hipotekārais kredīts  piemērots risinājums kredītu apvienošanai, īpašuma remontam, saimnieciskās darbības veikšanai vai jauna īpašuma iegādei. Aizpildi pieteikumu un uzzini savas finanšu iespējas pie mums.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991, vai ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

Hipotekārais kredīts ir piemērots risinājums fiziskām vai juridiskām personām, kurām Latvijā pieder nekustamais īpašums, tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts klientam tiek piešķirts līdz pat 75% apmērā no ķīlas vērtības un tiek izsniegts personām, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

Lasīt vairāk
Šajā gadījumā ķīlas vērtība tiek noteikta ar sertificēta vērtētāja palīdzību, apsekojot Jūsu nekustamo īpašumu. Galvenokārt pirmreizēji kredīta pieteikumi tiek izskatīti 24h laikā, sniedzot klientam operatīvu atbildi par iespējamo kredīta piešķiršanu, bet ir arī gadījumi, kad nepieciešama padziļinātāka izvērtēšana, kas var aizņemt līdz par 3-5 darba dienām, šādā gadījumā klients telefoniski tiek informēts par izvērtēšanas termiņu. Uzņēmums kredītu izsniedz visā Latvijas teritorijā. Hipotekārais kredīts tiek izsniegt katra klienta vajadzībām, kā piemēram: kredīts komunālo parādu dzēšanai, kredīts neparedzētu izdevumu segšanai, kredīts ātro kredītu dzēšanai, kredīts mājokļa remontam, iegādei vai kādam citam mērķim. Tā kā klients pats var izvēlēties mērķi, kam nauda tiek novirzīta klientam nav jāuztraucas par pastiprinātu aizņemtās naudas kontroli. Ja klients vēlas apvienot kredītus, tad tiek piedāvāts risinājums dzēst tos no uzņēmuma puses un klients maksā pie SIA “Latvijas Hipotēka” vai nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu, kuram pašam jādzēš citviet paņemtie kredīti un jāturpina viens maksājums pie SIA “Latvijas Hipotēka”. Kredītu apvienošana ir ļoti pieprasīts pakalpojums, jo apvienojot kredītus pie SIA “Latvijas Hipotēka” klients ne tikai ietaupa laiku, jo maksājums jāveic vienam kreditoram, bet arī naudu, jo procentu likme gada griezumā ir zemāka, par to ikviens var pārliecināties mājas lapā pieejamajā kalkulatorā. Kredīts komunālo parādu dzēšanai ļaus klientam ātri atbrīvoties no komunālā parāda. Mūsu speciālisti ar klientu saskaņos atmaksas grafiku, lai tas būtu izpildām. Savukārt kredīts, kas paredzēts “ātro kredītu dzēšanai” ļaus klientam ietaupīt finansiālos līdzekļus, jo procentu maksājums būs ievērojami zemāks. Ja klients nolēmis veikt savā dzīves vietā remontdarbus, piemērots būs hipotekārais kredīts “mājokļa remontam”. SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem nodrošina ātru un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, klients savas iespējas var uzzināt zvanot uz mājas lapā norādīto bezmaksas tālruni.
  • Kredītu apvienošana
  • Iespēja apvienot visus kredītus vienā
  • Iespēja ietaupīt laiku un naudu
  • Turpmāk maksājumu veic pie viena aizdevēja

Kredīta apmērs

 

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Termiņš


Līdz 10 gadiem, izņēmuma gadījumos līdz 15 gadiem

Nodrošinājums


Nekustamais īpašums

Procentu likme

No 2,5% gadā.

Zvani un uzzini vairāk

Ieguvumi:

  • Iespēja saņemt procentu likmi no 2,5% gadā, ja klients atbilst kredīta piešķiršanas nosacījumiem.
  • Iespēja apvienot kredītus un maksāt pie viena aizdevēja, tādējādi ietaupot laiku un naudu.
  • Iespēja iegūto naudu izmantot savām vajadzībām un vēlmēm.

Piemēri

Meklēju ātrāko, izdevīgāko un ērtāko risinājumu kredīta saņemšanai. Pieteicos Latvijas Hipotēka. Man hipotekārais kredīts deva iespēju saņemt naudu ātri un ērti. Uzņēmumā strādājošie darbinieki savu darbu veica ļoti profesionāli un akurāti. Nauda bija nepieciešama mājas remontam, kad lielāko daļu jau biju atmaksājis, nolēmu paņemt papildus naudu, lai attīstītu piemājas saimniecību. Godīgi sakot, esmu pateicīgs viņiem par cilvēcību un personīgo attieksmi, ko saņēmu ik reiz sazinoties ar Latvijas Hipotēka.
Uzņēmējs Nikolajs no Jūrmalas

Biežāk uzdotie jautājumi

Jums atliek aizpildīt pieteikumu, zvanīt uz 80009991 vai uzrakstīt čatā. Nekavējoties ar Jums sazināsies klientu konsultants, kurš provizorisko pieteikumu varēs izteikt jau telefoniski.

Darījuma slēgšana aizņem līdz vienai stundai. No pieteikuma iesūtīšanu tas var aizņemt no vienas darba dienas līdz (atkarīgs no darījuma grūtības pakāpes). Provizorisko termiņu klientu konsultants Jums izteiks tikšanās laikā vai pēc pilnīgāks īpašuma izvērtēšanas.

Procentu likme ir sākot ar 2,5% gadā. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 10 gadi, ar iespēju atsevišķās situācijās vienoties par 15 gadu atmaksas termiņu.

Jā, protams! Jums tikai atliek sazināties ar mums, lai vienotos par iesnieguma uzrakstīšanu kredīta ātrākai atmaksai.