RU LV

Īpašuma iegādei

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei piemērots cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties kādu nekustamo īpašumu, iespējams tas ir pirmais mājokļa kredīts. SIA “Latvijas Hipotēka” piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs un, lai klients neapjuktu piedāvājuma un saprastu vai kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir tas, kas nepieciešams, aicinām sazināties zvanot pa bezmaksas uzziņu tālruni 80 00 99 91, lai sazinātos ar kredītspeciālistu un uzzinātu vairāk vai mājokļa kredīts ir iespējams.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei iespējams visā Latvijas teritorijā, summa, kāda tiek piešķirta ir atkarīga no nekustamā īpašuma vērtības. Tā tiek noteikta ar sertificēta vērtētāja palīdzību apsekojot objektu. Kad īpašuma vērtība uzzināta notiek komisijas izvērtēšana vai mājokļa kredīts konkrētajā situācijā ir iespējams un ja ir, tad kādos apmēros.

Galvenokārt SIA “Latvijas Hipotēka” finansē līdz 75% no tirgus vērtības, līdz ar to, lai kredīts nekustamā īpašuma iegādei būtu iespējams klientam jābūt saviem finanšu līdzekļiem, kas būs atlikušie 25% vai citam nekustamajam īpašumam. Dažkārt, lai mājokļa kredīts īpašuma iegādei būtu iespējams, klients rod iespēju kā trūkstošo 25% garantu radu nekustamo īpašumu. Ja klientam nav pieejami papildus finanšu līdzekļi vai kāds cits nekustamais īpašums diemžēl SIA “Latvijas Hipotēka” sniegs atteikumu un kredīts nekustamā īpašuma iegādei netiks piešķirts.

Procentu likme, kāda tiks piemērota, ja tiek formēts kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir atkarīga no klienta kredītspējas un kredīta vēstures, pie mums tā ir no 2,5% gadā.

Pirms mājokļa kredīts tiek piešķirts rūpīgi tiek izvērtēta klienta kredīta vēsture, pozitīvas kredīta vēstures gadījumā klients iegūs labvēlīgākus nosacījumus, piemēram, zemāku procentu likmi. Laikam ejot un, iespējams, sakārtojot savas finanses klientam ir iespējam veikt pārkreditāciju šo pakalpojumu nereti piedāvā SIA “Latvijas Hipotēka” speciālisti redzot, ka pārkreditācijas gadījuma klients varēs samazināt ikmēneša izdevumus. Tādā gadījumā mājokļa kredīts tiek pārlikts uz citu finanšu institūciju, piemēram banku un turpmāko maksājumu klients veic jaunajam kreditoram.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei tiek izsniegts uz 10 gadiem. Galvenokārt mēneša maksājums tiek saskaņots ar klientu, kas izriet no izsniegtās kredīta summas un termiņa uz kādu tā paņemta. Kredīts nekustamā īpašuma iegādei galvenokārt izvēlās jaunās ģimenes, kurām mājokļa kredīts nepieciešams dzīvesvietas izveidei.

Saņemtie pieteikumi tiek izvērtēti 24 h laikā sniedzot klientam operatīvu un individuālu atbildi vai kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir iespējams.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir piemērots klientiem, kuriem ir stabili ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Ja klientam konta izdruka uzrāda, ka viņš ir aizņēmies vairākās vietās un šāda informācija varētu liecināt par bezatbildīgu aizņemšanos mājokļa kredīts var tikt atteikts nepamatojot atteikšanas iemeslu detaļās. Kredīts nekustamā īpašuma iegādei tiek izsniegts visā Latvijas teritorijā personām, kuras sasniegušas vismaz 21 gada vecumu. Lai uzzinātu, vai jums kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir iespējams, aicinām sazināties zvanot 80 00 99 91 ar uzņēmuma kredītspeciālistiem.