Piesakies

Kredīts remontam

Kredīts mājokļa remontam ir kredīta veids, kuru klients izmanto, lai remontētu savu dzīvesvietu. Ja gadījusies situācija, ka uzkrājumi nav veikti un lieku finanšu līdzekļu nav, klientam ir iespējams kredīts remontam.

Kredītu klients var izmantot savām vajadzībām uzlabojot stāvokli kādā no saviem īpašumiem, kā piemēram:

  • mājā;
  • dzīvoklī;
  • vai telpās, kurās veic uzņēmējdarbību.

Klients pieteikties kredītam SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, kur, aizpildot pieteikumu saņems informāciju uz norādīto kontakttālruni vai e-pastu par turpmāko sadarbības modeli. Kredīts mājokļa remontam iespējams tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu (zemi, dzīvokli vai māju) un kredīts iespējams no 21 gada vecuma.

Bieži klients jau ir aizņēmies noteiktu summu, bet laika gaidā secina, kā vēlas labiekārtot vidi, kurā uzturā, līdz ar to nepieciešami papildus finanšu līdzekļi un klients vēršas pie kreditora, jo nepieciešams kredīts mājokļa remontam. Izvērtējot nekustamo īpašumu, kas tiek veikts ar sertificēta vērtētāja starpniecību tik piešķirts vai atteikts kredīts remontam.

Maksājuma grafiks galvenokārt tiek saskaņots ar klientu, pielāgojoties klienta spējai un vēlmei par ikmēneša maksājuma apjomu.

Kredīts mājokļa remontam neuzliek klientam papildus izmaksas darījuma slēgšanas brīdī, jo notariālie pakalpojumi un citas izmaksas kas var būt saistītas ar darījuma slēgšanu tiek apvienotas vienreizējā komisijas maksā par kuru klients savlaicīgi tiek informēts. Saprotot, ka kredīts remontam ir vienīgais risinājums, lai uzlabotu mājokļa stāvokli, klientam pēc labiekārtošanas iespējams īpašumu pārdot par augstāku summu, tādējādi kredīts mājokļa remontam kalpo kā ilgtermiņa investīcija nekustamā īpašuma vērtībai.

Kredīts remontam tiek izsniegts no viena līdz desmit gadiem, termiņš ir atkarīgs no klienta vēlmēm un summas, kuru klients aizņemas.

Tikšanās laikā klientam tiek piedāvāti viņam piemērotākie risinājumi, lai kredīts mājokļa remontam būtu pārdomāts un labi izvērtēts solis, nevis bezatbildīga aizņemšanās. Pēc tikšanās klientam ir iespēja izvērtēt piedāvājumu un salīdzināt to ar citiem, lai pieņemtu gala lēmumu.

Lai uzzinātu vai kredīts mājokļa remontam ir piemērotākais risinājums Jums, aicinām apmeklēt mūsu mājas lapu www.lh.lv un iepazīties ar informāciju vai aizpildīt pieteikumu, vai zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni, lai uzzinātu sev vēlamo informāciju.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.