RU LV

Reversā noma Pieteikties

Vēlies paņemt kredītu, bet Tev atsaka? Kā uzlabot savu maksātspēju, lai hipotekārais kredīts būtu iespējams? Šis pakalpojuma veids nav kredīts.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991 vai ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Saņem piedāvājumu, kurš paredz naudu saņemt pret īpašumu. Šis finanšu darījuma veids nav kredīts.

Stundas laikā noslēdz darījumu!

Izvērtē piedāvājumu un darījumu noslēdz klātienē mūsu birojā.

Reversās nomas pakalpojuma veids ir ļoti populārs, jo tā ir iespēja sakārtot savu finansiālo situāciju un nekavējoties nodzēst aktuālās finanšu saistības. Kā piemēram, citus kredītus, tiesu izpildītāju piedziņas vai komunālos parādus.

Ik gadu mūsu reversās nomas pakalpojumu izmanto arvien vairāk klientu. Klienti ir pateicīgi par darījuma formu, jo sakārtojot situāciju, piemēram, no iegūtās pirkuma maksas nomaksājot aktuālos kredītus, ar laiku klientam tiek izskatīta iespēja noformēt hipotekārā kredīta līgumu.

Lasīt vairāk
Unikāls un jauns darījuma veids Latvijā, kas sniedz iespēju paildzināt saistību izpildes laiku, lai sakārtotu savu finanšu situāciju un rastu iespēju norēķināties par saistībām nezaudējot nekustamo īpašumu. Reverso nomu izvēlas visdažādākie klienti ar dažādākajām situācijām, vienīgais nosacījums, lai reversās nomas darījums būtu iespējams – personai Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam. Lielākoties klienti netiek galā ar patēriņa kredītu nomaksu, savukārt hipotekāro kredītu pēc izvērtēšanas piešķirt nav iespējams. Klients iegūst naudu, nomaksā kredītus un laika gaitā iegūst iespēju saņemt pie mums hipotekāro kredītu, kad īpašums tiek pārrakstīts atpakaļ uz klienta vārda. Reversā noma ir unikāls īstermiņa finanšu darījums ar iespēju īstermiņā atrisināt situāciju un uzlabot savu finanšu stāvokli.

Ja netiec galā ar maksājumiem, iespējams, ir sakrājušies vairāki kredīti vai parādsaistības, bet nauda saistību izpildei steidzami nepieciešama un jaunu kredītu saņemt nav iespējams, Jums tiks piedāvāts darījums ar nekustamo īpašumu, kur Jūs savu īpašumu pārdodiet, tajā pašā laikā saglabājot atpakaļpirkuma tiesības. Iegūtie naudas līdzekļi ir pirkuma maksa, nevis kredīts. Par tālākajiem nosacījumiem katrs klients vienojas individuāli, izvērtējot sev izdevīgāko. Šobrīd šis pakalpojuma veids ir viens no aktuālākajiem pakalpojumiem. Šis finanšu veids nav kreditēšana. Tā ir klientam laba iespēja sakārtot maksātspēju un iegūt labus nosacījumus turpmākiem hipotekārajiem kredītiem. Ja īpašums netiek atpakaļpirkts vai tiek pārkāpts kāds no līgumā atrunātajiem punktiem, līgums var tikt nepagarināts un tiek zaudētas atpakaļpirkuma un īpašuma tiesības.

Pakalpojums pieejams saimnieciskās darbības veicējiem!

 • Ātrie kredīti
 • Sakārto savus ikmēneša maksājumus
 • Atbrīvojies no ātrajiem kredītiem
 • Tiesu izpildītāja piedziņa
 • Uzturlīdzekļu piedziņa
 • Citu parādu dzēšana
 • Komunālais parāds
 • Nodzēs komunālo parādu
 • Nepieļauj parāda nonākšanu piedziņai
 • Finanšu situācijas sakārtošana
 • Atbrīvojies no parādiem
 • Iespēja sakārtot savas finanses

Darījuma mērķis:

Sniegt iespēju sakārtot finanses un iegūt kredītu.

Termiņš:

3 mēneši, kuru laikā klients ar mūsu palīdzību sakārto savu situāciju.

Darījuma būtība:

Saņem naudu pret savu īpašumu.

Darījuma rezultātā klients sakārto finanses un spēj pretendēt uz kredītu.

Zvani un uzzini vairāk

Ieguvumi:

 • Iespēja sakārtot savu finanšu situāciju.
 • Iespēja atbrīvoties no parādiem.
 • Iespēja sakārtot maksātspēju, lai pretendētu uz kredītu.

Piemēri

Man bija vairāki ātrie kredīti, kuri iekrājušies jau sen. Kad ātrie kredīti parādījās viss šķita tik vienkārši – paņemt un jau no nākamās algas atdot. Diemžēl tas tā nebija. Radās neplānoti izdevumi, bet alga nepieauga. Sapratu, ka jāmeklē risinājums kredītu apvienošanai. Ieraudzīju televīzijā reklāmu, ka Latvijas Hipotēka piedāvā dažādus finanšu risinājumus ikvienā dzīves situācijā. Piezvanīju uz informatīvo tālruni un norunāju tikšanos jau nākamajā dienā. Ierodoties ofisā mani uzņēma laipns un smaidīgs darbinieks, kurš uzreiz aicināja pārrunu telpā un piedāvāja kafiju. Pārrunu laikā, konsultants konstatēja situāciju, ievāca nepieciešamo informāciju izvērtēšanai un piedāvāja risinājumu. Tās bija darījums, kura ietvaros es pārdodu savu īpašumu, bet saņemu atpakaļpirkuma tiesības. Uzreiz saņemu naudu kā pirkuma maksu, to novirzīju visu ātro kredītu dzēšanai. Jaunus kredītus neņēmu, jo primāri bija atpirkt dzīvokli. Mana kredītvēsture bija tīra, līdz ar to saņēmu zvanu no Latvijas Hipotēka,  jurists mani aicināja uz tikšanos. Tikšanās laikā man tika piedāvāts risinājums saņemt kredītu, t.i. par kredītu atpakaļpirkt savu īpašumu un turpināt maksāt noteiktu summu un procentus, kamēr kredīts izmaksāts. Šis patiešām ir risinājums, lai sakārtotu maksātspēju, manā konta izdrukā nav neviens ātrais kredīts pēdējos trīs mēnešus, tas palīdzēja iegūt patīkamākus un izdevīgākus nosacījumus kredītam bankā.
Sabīne no Valmieras

Biežāk uzdotie jautājumi

Lielākoties reversās nomas darījums tiek piedāvāts tiem klientiem, kuriem ir maksātspējas problēma, bet nauda nepieciešama nekavējoties. Šādiem klientiem kredītu izsniegt nav iespējams. Darījums tiek piedāvāts īstermiņā ar vēlāku iespēju, kad, piemēram, visi ātrie kredīti dzēsti un jauni netiek ņemti, īpašumu atpirkt, saņemt hipotekāro kredītu.
Nē, šis darījuma veids nav kredīts. Tas ir finanšu darījums ar nekustamo īpašumu, kur netiek piemērota procentu likme. Nauda tiek saņemta pārdodot īpašumu un paturot atpakaļpirkuma tiesības.
Šis ir īstermiņa risinājums, lai klients spētu sakārtot savas finanses un uzlabot maksātspēju. Liela daļa klientu pakalpojumu izmanto sakārtojot maksātspēju un ar laiku iegūstot pievilcīgākus nosacījumus, piemēram hipotekāro līgumu, kur īpašums pieder pašam klientam.
Protams, tāda ir darījuma būtība! Klientam ir iespēja saglabāt īpašumu, tajā pat laikā iegūtos naudas līdzekļus izmantot savām vajadzībām, piemēram, esošo kredītsaistību pilnīgai dzēšanai.
Jā, protams! Jūs turpiniet dzīvot kā līdz šim, maksājot visus ar dzīvokli saistītos maksājumus, piemēram, komunālos maksājumus, nekustamā īpašuma nodokli.