RU LV

Pieredze

Vēlējos izremontēt dzīvokli. Tas bija nolietots un tādos apstākļos dzīvot vairs nevēlējos. Ar maniem ikmēneša ienākumiem remontēt pati nevarēju, kā arī dzīvesbiedra ienākumi nebija pietiekamie. Kredītu mājokļa remontam bankā paņemt nevarēju, jo pēdējos mēnešus biju ņēmusi ātros kredītus. Meklēju risinājumus un, ieraugot reklāmu, nolēmu doties uz Latvijas Hipotēku. Tur mani uzņēma ļoti laipni, izvērtēja situāciju un piedāvāja finanšu darījumu ar nekustamo īpašumu. Darījums paredz, ka es savu īpašumu pārdodu uzņēmuma, bet tas man piešķir atpakaļpirkuma tiesības. Kad saņēmu naudu, sāku ieguldīt īpašuma remontā, bet, laikam ejot, secināju, ka nepieciešama papildus nauda. Vērsos atkāroti uzņēmumā. Visu līgumu biju pildījusi, jaunus kredītus nebiju ņēmusi un komunālā parāda man nebija. Tikšanās laikā uzņēmuma pārstāvis izteica piedāvājumu, ka, tiklīdz klientam maksātspēja uzlabojusies, tam tiek piedāvāts kredīts. Tā tas bija manā gadījumā. Šobrīd īpašums ir atpakaļpirkts un uz mana vārda. Maksāju ikmēneša kredīta summu, tādējādi dzēšot aizņemto kredītu. Esmu patiesi pateicīga, ka brīdī, kad visi atteica, Latvijas Hipotēka piedāvāja risinājumu.
Dace no Rīgas
Nauda bija nepieciešama komunālā parāda dzēšanai. Pieteicos daudzviet, jo visi reklamē, cik naudu viegli un ātri saņemt, lai gan dzīvē tā nav. Atbildes no dažiem uzņēmumiem neesmu saņēmusi vēl šobrīd. Latvijas Hipotēka man piezvanīja nākamajā dienā pēc pieteikuma nosūtīšanas, vienojāmies par tikšanos. Ierodoties birojā darbiniece man iepazīstināja ar iespējamo darījuma veidu, kas manā gadījumā bija finanšu darījums ar nekustamo īpašumu. Īpašumu pārdevu uz trīs mēnešiem, līgums paredz man atpakaļpirkuma tiesības. Visus trīs mēnešus veicu maksājumus un komunālos rēķinus, jo parāda summa bija nodzēsta. Šobrīd esmu saņēmusi zvanu no Latvijas Hipotēka juridiskās daļas un esam vienojušies par tikšanās dienu un laiku. Sarunas temats būs kredīta piešķiršana. Ar nepacietību gaidu tikšanos.
Tatjana no Siguldas
Mans tēvs, nekonsultējoties ar ģimeni bija nolēmis pārdot dzīvokli. Protams, viņam bija atpakaļpirkuma tiesības, bet darījuma laikā dzīvē notika negaidīts pavērsiens. Tēvs pēkšņi mira. Tad uzzināju par situāciju, ka viņam agrāk piederošais īpašums ir pārdots. Devos uz Latvijas Hipotēka, lai runātu par situāciju un vēlmi izmantot tēva vietā atpakaļpirkuma tiesības. Noteiktā pirkuma simma pilnā apmērā man pieejama uzreiz nebija. Pēc nepieciešamās informācijas sniegšanas uzņēmumam, man tika piedāvāts kredīts īpašuma atpakaļpirkšanai. Man prieks, ka uzņēmums bija pretimnākošs un izrādīja interesi rast risinājumu. Iesaku ikvienam vērsties Latvijas Hipotēka, lai risinātu savas finanšu situācijas.
Jurijs no Talsiem