Piesakies

Uzticams plecs kredītu apvienošanai – „Latvijas Hipotēka”

Strauji tuvojas gadumija – skaists laiks, kad vairums cilvēku uzstāda jaunus mērķus un ir iedvesmoti pozitīvām pārmaiņām. Tostarp – personīgo finanšu jomā. Tāpēc ir būtiski zināt par kredītu apvienošanu – populāru iespēju, kas ļauj droši pievarēt arī šķietami neatrisināmas finanšu grūtības. Uzņēmums „Latvijas Hipotēka” nāk talkā visiem apņēmīgajiem un mērķtiecīgajiem, ļaujot pārrakstīt savu saistību stāstu gluži kā no baltas lapas.

 

Apvienot kredītus – tas ir teju vienīgais risinājums gadījumos, kad vairāku saistību dēļ kļūst neiespējami tikt galā ar visiem maksājumiem un tie tiek kavēti.  Tāpat arī, ja naudas atmaksa dažādām kredītiestādēm kļūst neērta un neizdevīga vai, ja apnicis tērēt laiku veicot ikmēneša pārskaitījumus.

 

Viens risinājums – vairāki bonusi

Kredītu apvienošana ir viens no pēdējā laikā klientu pieprasītākajiem “Latvijas Hipotēka” pakalpojumiem, un ne velti – apvienojot visus kredītus vienā, jūs iegūstat ne vien izdevīgāku procentu likmi un elastīgāku atmaksas grafiku, bet arī iespēju izlabot savu kredītvēsturi. Tieši tā – kredītu apvienošana ļauj atbrīvoties no konta pārskatā bijušajiem ātrajiem kredītiem, kā rezultātā vēl pēc laika varat kreditēties uz arvien labākiem nosacījumiem.

Būtiski, ka apvienot iespējams visa veida kredītus – ātros, patēriņa, kā arī auto vai cita veida līzingu. Tāpat jebkuru iepriekš ņemtu kredītu iespējams pārkreditēt izdevīgākai procentu likmei. Vienīgais nosacījums, lai izmantotu šo „Latvijas Hipotēka” pakalpojumu – klientam Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam.

 

Veiksmīgam iznākumam – profesionāla konsultācija

Iemesli, kāpēc cilvēks nonāk finanšu grūtībās, ir dažādi. Ikviens gadījums ir unikāls un prasa īpašu pieeju. Labs sākums ir saruna ar profesionālu kredītspeciālistu – viņš profesionāli izvērtēs esošo situāciju un ieteiks, kā rīkoties turpmāk. Tieši tā tas notiek „Latvijas Hipotēka” birojā, kur ir gaidīts ikviens klients, lai saņemtu pārskatāmu un izdevīgu kredītu apvienošanas piedāvājumu, pielāgotu tieši viņa reālajai maksātspējai.

 

Praktiski soļi kredītu apvienošanai

Pieteikties kredītu apvienošanai ir vienkārši. Vispirms ar īpaša kalkulatora palīdzību „Latvijas Hipotēka” mājaslapā www.lh.lv pārliecinieties par ietaupījumu un turpat elektroniski aizpildiet pieteikumu.

Pēc tā izvērtēšanas kredītspeciālists ar jums sazināsies, lai vienotos par tikšanās laiku “Latvijas Hipotēka” birojā, un jau klātienē jūs tiksiet iepazīstināts ar iespējamajiem risinājumiem. Lai tas būtu iespējams, speciālists uz vietas pārliecināsies par jūsu maksātspēju, apsekojot dažādus reģistrus un aplūkojot konta izdruku.

Kad esat saņēmis piedāvājumus, Jums tiek dots laiks tos izvērtēt un izvēlēties sev pievilcīgāko risinājumu.

Apvienojot jūsu kredītus vai līzinga maksājumus, “Latvijas Hipotēka” vienosies ar jūsu līdzšinējiem kredītdevējiem un nomaksās uzreiz visas jūsu parādsaistības. Turpmāk ik mēnesi jums būs jāveic tikai viens vienīgs maksājums.

 

Negaidiet Jauno gadu, lai sāktu īstenot savu apņemšanos piedzīvot pozitīvas pārmaiņas bankas kontā un naudas makā – pieteikties izdevīgai kredītu apvienošanai līdz ar visiem tās sniegtajiem labumiem varat jau tūlīt.