Kredīts biznesam

Iespējams atliktais maksājums – iegūsti apgrozāmos līdzekļus, neapturi biznesu un kredīta atmaksu sāc vēlāk, termiņā līdz par 6 mēnešiem. Pašnodarbinātām personām, topošajiem vai esošajiem uzņēmējiem pret nekustamā īpašuma ķīlu.

UZŅĒMĒJDARBĪBAI

Atliktais maksājums līdz pat 6 mēn.

TERMIŅŠ

Līdz 15 gadiem

NODROŠINĀJUMS

Nekustamais īpašums

PROCENTU LIKME

No 9 % gadā

Kredīts biznesam ir piemērots risinājums pašnodarbinātām personām, kuras plāno uzsākt vai veic saimniecisko darbību, zemnieku saimniecībām, kā arī uzņēmējiem, kuriem nepieciešami apgrozāmie līdzekļi. Kredīts tiek izsniegts tikai ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu.
Lasīt vairāk...

Kredīts biznesam ļauj saņemt nepieciešamo finansējumu ļoti ātri. Pret zemes vai meža ķīlu atbilde tiek sniegta pāris stundu laikā pēc dokumentu izvērtēšana, lai klients nezaudētu gaidot atbildi, bet beigās saņemto atteikumu. Mums rūp mūsu topošie un esošie klienti, tādēļ sniedzam viņiem kvalitatīvas un profesionālas konsultācijas nekustamo īpašumu un kredītu jautājumos.

Biznesa uzsākšanai

Aizdevums biznesa uzsākšanai piemērots tiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu vai paplašināt jau esošu uzņēmējdarbību.

Apgrozāmo līdzekļu saņemšanai

Ja uzņēmuma attīstība tiek kavēta apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ.

Būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem

Jauzņēmums nodarbojas ar būvniecību vai nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu, un pēkšņi radušās neplānotas izmaksas.

Ieguvumi:

  • Iespējams atliktais maksājums līdz pat 6 mēnešiem.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai iespējams kredītu atdot ātrāk?

Jā, kredītu pirms termiņa iespējams atdot jebkurā brīdī.

Vai tiks pārbaudīts kredīta izmantošanas mērķis?

Mēs aicināsim Jūs mūs informēt par kredīta izmantošanas mērķi.

Vai daļu kredīta iespējams saņemt uzreiz?

Steidzamu biznesa jautājumu risināšanai, varam izvērtēt daļu finansējuma izsniegt līguma parakstīšanas dienā.

Klientu atsauksmes:

Latvijā ir senas guļbūvju celtniecības tradīcijas, un tas ir mūsu uzņēmuma darbības pamats. Sperot soli straujākas attīstības virzienā, lai izmantotu radušos izdevību tikt pie pasūtījumiem tuvo ārvalstu tirgū, mums bija nepieciešams neliels finansiāls atbalsts. Tā kā investoru meklēšanai laika neatlika, izmantojām hipotekāro kredītu. Uz īsu laiku ieķīlājot vienu gatavu māju, mēs ieguvām vajadzīgo naudu. Ko es novērtēju visvairāk? – Ātrumu un lojālo pieeju. Arī nosacījumi bija saprotami, bez tā saucamajiem zemūdens akmeņiem. Man kā uzņēmējam īstajā brīdī saņemtais aizdevums palīdzēja atsperties un gūt lielāku peļņu. Rezultātā esam ieguvēji – viennozīmīgi! Tas ir piemērs, kā viens uzņēmums – kredītdevējs - spēj palīdzēt citam uzņēmumam.

Raimonds

Radās iespēja izsolē tikt pie nepabeigtas daudzdzīvokļu jaunbūves Pierīgā, kurā saskatīju lielu potenciālu. Īpašumu iegādājāmies, taču tā remontdarbiem naudu nācās aizņemties, jo gandrīz visus līdzekļus jau bijām ieguldījuši vairākos citos projektos. Lai izsolē nopirkto māju iespējami īsā laikā varētu savest kārtībā un dzīvokļus izlikt pārdošanā, pietrūka vairāki desmiti tūkstoši eiro, ko saņēmu „Latvijas Hipotēkā”. Esmu patīkami pārsteigts par raito sadarbību – bez stresa un liekām darbībām! Nauda manā izpratnē ir instruments, lai vairotu kapitālu, un hipotekārais kredīts bija kā atbalsta „spilvens” īstajā brīdī. Novērtēju!

Sergejs

Līdz šim ar šūšanas pakalpojumu sniegšanu nodarbojos brīvajā laikā, pēc darba vai brīžos, kad vēlējos darīt to, kas patiesi patīk. Ar laiku sapratu, ka, investējot savā tā brīža hobijā, varu to padarīt par savu pastāvīgo nodarbošanos un ienākumu avotu. Lai šūšana no hobija kļūtu par biznesu, nolēmu iegādāties augstākas kvalitātes šūšanas iekārtas. Diemžēl iekrājumu man nebija, tāpēc lūkojos pēc aizdevuma iespējām. Hipotekārais kredīts biznesa attīstībai bija īstais risinājums – zemākas procentu likmes, tieši man piemēroti nosacījumi un kvalitatīva komunikācija.

Dace

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 67565050, vai ierodies pie mums birojā Bukultu ielā 11, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

ZVANI UN UZZINI VAIRĀK

67 56 50 50

VAI

AIZPILDI PIETEIKUMU

Aizpildīt pieteikumu