Piesakies

Kredīts zemnieku saimniecībām

Aizdevumu pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu izvēlas zemnieku saimniecību pārstāvji, kā arī personas ar piemājas saimniecībām. Mērķis - saimniecības attīstība vai paplašināšana.

Aizpildīt pieteikumu

Kredīta apmērs

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Termiņš

Līdz 15 gadiem

Nodrošinājums

Nekustamais īpašums

Procentu likme

No 9 % gadā

Kredīts pret nekstamā īpašuma ķīlu zemniekiem, zemnieku saimniecībām vai piemājas saimniecībām vairumā gadījumu izvēlas, lai veikto esošā kredīta pārfinansēšanu uz izdevīgākiem nosacījumiem vai lai attīstītu, uzlabotu vai paplašinātu savu saimniecību.

Lasīt vairāk
Aizdevumu pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu izvēlas zemnieku saimniecību pārstāvji, kā arī personas piemājas saimniecībām. Mērķis – saimniecības attīstība vai paplašināšana.

Saimniecības tehnikas iegādei vai remontam

Pakalpojums ir noderīgs gadījumos, kad radusies iespēja iegādāties tehniku par īpaši izdevīgu cenu, taču pirkumam nepietiek līdzekļu.

Saimniecības attīstībai

Izejmateriālu iegādei : sēklas, minerālmēsli, stādi utml.

Saimniecības paplašināšanai

Hipotekārais kredīts pret meža vai zemes ķīlu ļaus investēt saimniecības paplašināšanā un sasniegt biznesa mērķus.

Ieguvumi

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.
Mūsu saimniecībā bija ļoti nepieciešams jauns maiņvērsējarkls, taču iegādi arvien atlikām. Labam naudas nepietika, savukārt vecā modelī ieguldīt nebija jēgas. Vienu dienu tirgū parādījās ļoti izdevīgs maiņvērsējarkla pārdošanas piedāvājums, un to nevarēja palaist garām! Lai gan nekad iepriekš nebiju izmantojis kredītdevēju pakalpojumus, šoreiz, apspriežoties ar ģimenes locekļiem, vērsāmies pēc finansiāla atbalsta „Latvijas Hipotēkā”, un jau pēc divām dienām braucām pakaļ savam pirkumam.
Edmunds
Godīgi sakot, bijām bezizejas situācijā, un tas pamudināja rīkoties, meklēt finansiālu atbalstu. Atceroties notikušo, būšu vienmēr pateicīga atsaucīgajiem „Latvijas Hipotēka” darbiniekiem par sapratni un ātru rīcību manai saimniecībai kritiskā brīdī. Lielā platībā apsalušie stādi tika aizvietoti ar jauniem, un darbs saimniecībā varēja turpināties!
Janīna
Tik elastīgus nosacījumus un patīkamu atmaksas grafiku kā „Latvijas Hipotēkā”, neviens cits nepiedāvāja. Ieķīlājot mantotu meža īpašumu, ieguvām ilgi loloto iespēju uzsākt jaunus darbības virzienus sava ogu un sukāžu biznesa attīstībai. Aizdevums īstajā brīdī ļāva piedalīties vairākās starptautiskās ražotāju izstādēs un iegūt sadarbības partnerus ārvalstīs. Tagad produkciju galvenokārt eksportējam, un mums viss izdodas!
Sanita

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizpildot pieteikumu mājaslapā, zvanot uz 80009991 vai uzrakstot čatā. Ar Jums īsā laikā sazināsies klientu konsultants, kurš pa tālruni izteiks provizorisko piedāvājumu.
Mēs augstu vērtējam katra klienta laiku, līdz ar to, lai klients ietaupītu laiku, izņēmuma gadījumos piedāvājam darījumu kārtot attālināti.
Jā, kredītu iespējams pirms termiņa dzēst daļēji vai pilnībā.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991, vai ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.