Kredīts lauksaimniekiem

Aizdevumus vienas dienas laikā pret zemes vai meža ķīlu no 5 Ha, saimniecības attīstība, paplašināšana, tehnikas remontam vai izejmateriālu iegādei.

ĀTRUMS

Naudas izsniegšana vienas darba dienas laikā

TERMIŅŠ

Līdz 15 gadiem

NODROŠINĀJUMS

Nekustamais īpašums

PROCENTU LIKME

No 9 % gadā

Kredīts pret nekstamā īpašuma ķīlu zemniekiem, zemnieku saimniecībām vai piemājas saimniecībām vairumā gadījumu izvēlas, lai veikto esošā kredīta pārfinansēšanu uz izdevīgākiem nosacījumiem vai lai attīstītu, uzlabotu vai paplašinātu savu saimniecību.
Lasīt vairāk...

Aizdevumu pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu izvēlas zemnieku saimniecību pārstāvji, kā arī personas piemājas saimniecībām. Mērķis – saimniecības attīstība vai paplašināšana.

Saimniecības tehnikas iegādei vai remontam

Pakalpojums ir noderīgs gadījumos, kad radusies iespēja iegādāties tehniku par īpaši izdevīgu cenu, taču pirkumam nepietiek līdzekļu.

Saimniecības attīstībai

Izejmateriālu iegādei: sēklas, minerālmēsli, stādi utml.

Saimniecības paplašināšanai

Hipotekārais kredīts pret meža vai zemes ķīlu ļaus investēt saimniecības paplašināšanā un sasniegt biznesa mērķus.

Ieguvumi:

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai es varu darījumu noslēgt attālināti?

Mēs augstu vērtējam katra klienta laiku, līdz ar to, lai klients ietaupītu laiku, izņēmuma gadījumos piedāvājam darījumu kārtot attālināti.

Vai ir iespējamas kredīta brīvdienas?

Jā, kredīta brīvdienas ir iespējamas, Jums nepieciešams mūs par to informēt.

Vai iespējams kredītu atdot ātrāk?

Jā, protams! Tā kā zemnieku saimniecības saņem ES subsīdijas un citus atbalsta maksājumus, izprotam vēlmi kredītu atdot ātrāk kā noslēgts darījumā.

Vai darījuma laikā iespējams saņemt aizdevuma summas palielinājumu?

Jā, Jūs variet pieteikties summas paaugstināšanas iespējai, nepieciešams ar mums sazināties telefoniski vai rakstīt e-pastā.

Klientu atsauksmes:

Tik elastīgus nosacījumus un patīkamu atmaksas grafiku kā „Latvijas Hipotēkā”, neviens cits nepiedāvāja. Ieķīlājot mantotu meža īpašumu, ieguvām ilgi loloto iespēju uzsākt jaunus darbības virzienus sava ogu un sukāžu biznesa attīstībai. Aizdevums īstajā brīdī ļāva piedalīties vairākās starptautiskās ražotāju izstādēs un iegūt sadarbības partnerus ārvalstīs. Tagad produkciju galvenokārt eksportējam, un mums viss izdodas!

Sanita

Godīgi sakot, bijām bezizejas situācijā, un tas pamudināja rīkoties, meklēt finansiālu atbalstu. Atceroties notikušo, būšu vienmēr pateicīga atsaucīgajiem „Latvijas Hipotēka” darbiniekiem par sapratni un ātru rīcību manai saimniecībai kritiskā brīdī. Lielā platībā apsalušie stādi tika aizvietoti ar jauniem, un darbs saimniecībā varēja turpināties!

Janīna

Mūsu saimniecībā bija ļoti nepieciešams jauns maiņvērsējarkls, taču iegādi arvien atlikām. Labam naudas nepietika, savukārt vecā modelī ieguldīt nebija jēgas. Vienu dienu tirgū parādījās ļoti izdevīgs maiņvērsējarkla pārdošanas piedāvājums, un to nevarēja palaist garām! Lai gan nekad iepriekš nebiju izmantojis kredītdevēju pakalpojumus, šoreiz, apspriežoties ar ģimenes locekļiem, vērsāmies pēc finansiāla atbalsta „Latvijas Hipotēkā”, un jau pēc divām dienām braucām pakaļ savam pirkumam.

Edmunds

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 67565050, vai ierodies pie mums birojā Bukultu ielā 11, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

ZVANI UN UZZINI VAIRĀK

67 56 50 50

VAI

AIZPILDI PIETEIKUMU

Aizpildīt pieteikumu