Kredīts būvniecībai

Kredīts būvniecībai galvenokārt ir piemērots risinājums būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem, bet ne retums šo kredīta veidu izvēlās arī mājsaimniecības. Kredīts būvniekiem sniedz iespēju ātri saņemt aizdevumu būvniecības pabeigšanai vai turpināšanai nezaudējot ieguldīto.

KREDĪTA APMĒRS

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

TERMIŅŠ

Līdz 15 gadiem

NODROŠINĀJUMS

Nekustamais īpašums

PROCENTU LIKME

No 9 % gadā

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu būvniekiem vai sava nekustamā īpašuma būvniecībai. Atrast finanšu partneri biznesa projektiem var šķist sarežģīti un izaicinošu. Mēs esam uzticams sadarbības partneris ilgtermiņa un īstermiņa finanšu darījumiem. Kredīts būvniekiem sniedz iespēju turpinat darbus, ja tāmei radies sadārdzinājums, bet finanšu līdzekļi iztērēti. Tiklīdz īpašums pabeigts, to var realizēt un kredītu atmaksāt.
Lasīt vairāk...

Lativjas Hipotēka krdeītu izsniedz ne tikai īpašuma būvniecības pabeigšanai, bet arī apgrozāmiem līdzekļiem. Nereti uzņēmēji saskarās ar situāciju, ka uzņēmuma attīstība tiek kavēta, jo trūkst apgrozāmie līdzekļi. Pieteikumu izskatām vienas darba dienas laikā, vienojoties par tikšanos klātienē, kur bezmaksas konsutlācijas laikā sniedzam piedāvājumu. Situācijas, kad kredīts būvniekiem ir piemērtākais risinājums ir ļoti dažādas, piemēram, tāmes sadārdzinājums, pārkeditācija no augstākiem procentiem un īsāka termiņa vai īpašuma attīstītāju gadījumā, apgrozāmie līdzekļi, kas sniedz iespēju ātrāk pabeigt uzsāktos būvdarbus un īpašumu pārdot.

Būvniekiem un īpašumu attīstītājiem

Ja uzņēmums nodarbojas ar būvniecību vai nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu, un pēkšņi radušās neplānotas izmaksas.

Kredīts – apgrozāmiem līdzekļiem

Ja uzņēmējdarbības attīstība ir kavēta, jo trūkst nepieciešamie finanšu līdzekļi.

Sava īpašuma būvniecībai

Priekšnosacījums kredīta izsniegšanā – klientam ir piederošs zemes gabals uz kura būvniecība plānota un sastādīta būvniecības tāme.

Ieguvumi:

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai iespējams kredītu atdot ātrāk?

Jā, kredītu pirms termiņa iespējams atdot jebkurā brīdī.

Vai tiks pārbaudīts kredīta izmantošanas mērķis?

Mēs aicināsim Jūs mūs informēt par kredīta izmantošanas mērķi.

Vai daļu kredīta iespējams saņemt uzreiz?

Steidzamu biznesa jautājumu risināšanai, varam izvērtēt daļu finansējuma izsniegt līguma parakstīšanas dienā.

Klientu atsauksmes:

Ar sievu bijām uzsākuši būvniecību sen iegādātā zemes gabalā. Kā tās mēdz notikt, arī mūsu situācijā kredīts bija nepieciešams būvniecības pabeigšanai, jo tāme bija sadārdzinājusies. Aizņēmāmies 20 000EUR un māju pabeidzām 6 mēnešu laikā. Mums primāri bija naudas izsniegšanas un dokumentu izskatīšanas ātrums, lai nezaudētu ne dienu un būvnieki no mūsu projekta neaizietu.

Jurģis

Latvijā ir senas guļbūvju celtniecības tradīcijas, un tas ir mūsu uzņēmuma darbības pamats. Sperot soli straujākas attīstības virzienā, lai izmantotu radušos izdevību tikt pie pasūtījumiem tuvāko ārvalstu tirgū, mums bija nepieciešams neliels finansiāls atbalsts. Tā kā investoru meklēšanai laika neatlika, izmantojām hipotekāro kredītu. Uz īsu laiku ieķīlājot vienu gatavu māju, mēs ieguvām vajadzīgo naudu. Ko es novērtēju visvairāk? - Ātrumu un lojālo pieeju. Man kā uzņemējam īstajā brīdī saņemtais aizdevums palīdzēja atsperties un gūt lielāku peļņu.

Raimonds

Radās iespēja izsolē tikt pie nepabeigtas daudzdzīvokļu jaunbūves Pierīgā, kurā saskatīju lielu potenciālu. Īpašumu iegādājāmies, taču tā remontdarbiem naudu nācās aizņemties, jo gandrīz visus līdzekļus jau bijām ieguldījuši vairākos citos projektus. Lai izsolē nopirkto māju iespējami īsā laikā varētu savest kārtībā un dzīvokļus izlikt pārdošanā, pietrūka vairāki desmiti tūkstoši eiro, ko saņēmu Lativjas Hipotēka. Esmu patīkami pārsteigts par raito sadarbību - bez stresa un liekām darbībām! Nauda manā izpratnē ir instruments, lai vairotu kapitālu, un kredīts būvniekiem bija kā atbalsta "spilvens" īstajā brīdī. Novērtēju!

Sergejs

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 67565050, vai ierodies pie mums birojā Bukultu ielā 11, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

ZVANI UN UZZINI VAIRĀK

67 56 50 50

VAI

AIZPILDI PIETEIKUMU

Aizpildīt pieteikumu