Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (zināms arī kā hipotekārais kredīts) ir piemērots risinājums ikvienam, kam Latvijā pieder nekustamais īpašums. Tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts tiek piešķirts personām, kuru maksātspēja to ļauj, un kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

KREDĪTA APMĒRS

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

TERMIŅŠ

Līdz 15 gadiem

NODROŠINĀJUMS

Nekustamais īpašums

PROCENTU LIKME

No 9 % gadā

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir piemērots risinājums fiziskām vai juridiskām personām, kurām Latvijā pieder nekustamais īpašums, tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts klientam tiek piešķirts līdz pat 75% apmērā no ķīlas vērtības un tiek izsniegts personām, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.
Lasīt vairāk...

Šajā gadījumā ķīlas vērtība tiek noteikta ar sertificēta vērtētāja palīdzību, apsekojot Jūsu nekustamo īpašumu. Galvenokārt pirmreizēji kredīta pieteikumi tiek izskatīti 24h laikā, sniedzot klientam operatīvu atbildi par iespējamo kredīta piešķiršanu, bet ir arī gadījumi, kad nepieciešama padziļinātāka izvērtēšana, kas var aizņemt līdz par 3-5 darba dienām, šādā gadījumā klients telefoniski tiek informēts par izvērtēšanas termiņu. Uzņēmums kredītu izsniedz visā Latvijas teritorijā.

Vairumā gadījumu hipotekārais kredīts nepieciešams:

  • komunālo parādu dzēšanai;
  • neparedzētu izdevumu segšanai;
  • ātro kredītu dzēšanai;
  • mājokļa remontam vai būvniecībai;
  • iegādei vai kādam citam mērķim.

Tā kā klients pats var izvēlēties mērķi, kam nauda tiek novirzīta klientam nav jāuztraucas par pastiprinātu aizņemtās naudas kontroli. Ja klients vēlas apvienot kredītus, tad tiek piedāvāts risinājums dzēst tos no uzņēmuma puses un klients maksā pie SIA “Latvijas Hipotēka” vai nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu, kuram pašam jādzēš citviet paņemtie kredīti un jāturpina viens maksājums pie SIA “Latvijas Hipotēka”.

Kredītu apvienošana ir ļoti pieprasīts pakalpojums, jo apvienojot kredītus pie SIA “Latvijas Hipotēka” klients ne tikai ietaupa laiku, jo maksājums jāveic vienam kreditoram, bet arī naudu, jo procentu likme gada griezumā ir zemāka, par to ikviens var pārliecināties mājas lapā pieejamajā kalkulatorā. Kredīts komunālo parādu dzēšanai ļaus klientam ātri atbrīvoties no komunālā parāda. Mūsu speciālisti ar klientu saskaņos atmaksas grafiku, lai tas būtu izpildām. Savukārt kredīts, kas paredzēts “ātro kredītu dzēšanai” ļaus klientam ietaupīt finansiālos līdzekļus, jo procentu maksājums būs ievērojami zemāks. Ja klients nolēmis veikt savā dzīves vietā remontdarbus, piemērots būs hipotekārais kredīts “mājokļa remontam”.

SIA “Latvijas Hipotēka” saviem klientiem nodrošina ātru un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu, klients savas iespējas var uzzināt zvanot uz mājas lapā norādīto bezmaksas tālruni.

Kredītu apvienošanai

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums, ja vēlaties, lai tiktu pārskatītas esošo aizdevumu procentu likmes un samazinātos Jūsu ikmēneša maksājumu apmērs.

Īpašuma remontam

Kredīts īpašuma remontam – ja vēlieties uzlabot vai labiekārtot savu mājokli.

Īpašuma būvniecībai

Hipotekārais kredīts īpašuma būvniecībai ir laba iespēja, piemēram, gadījumos, kad, sadārdzinoties būvniecības tāmei, pietrūkst līdzekļu darbu pabeigšanai.

Ieguvumi:

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kā es varu saņemt kredītu?
Aizpildot pieteikumu mājaslapā, zvanot uz 67565050 vai uzrakstot čatā. Ar Jums īsā laikā sazināsies klientu konsultants, kurš pa tālruni izteiks provizorisko piedāvājumu.
Cik ilgu laiku aizņem darījuma slēgšana?
Darījuma slēgšana ilgst līdz vienai stundai. No pieteikuma iesūtīšanas brīža tas var aizņemt no vienas līdz vairākām darba dienām, kas atkarīgs no darījuma sarežģītības. Par termiņu klientu konsultants Jūs informēs tikšanās laikā vai pēc īpašuma izvērtēšanas.
Kāds ir aizdevuma maksimālais termiņš?
15 gadi
Vai pastāv daļēja vai pilnīga kredīta atmaksa pirms termiņa?
Jā, kredītu iespējams pirms termiņa dzēst daļēji vai pilnībā.

Klientu atsauksmes:

Lai iegādātos zemi un uzsāktu ģimenes mājas celtniecību Vidzemes pusē, pārdevām savu dzīvokli Rīgā un papildus izmantojām vairāku gadu garumā veiktos iekrājumus. Pēc maniem aprēķiniem naudas būtu bijis jāpietiek līdz tādai stadijai, kas ļautu mums ar ģimeni apdzīvot mājas pirmo stāvu. Otro stāvu plānojām pabeigt laika gaitā. Taču diemžēl nekas nenotika pēc plāna. Vai nu pieredzes trūkuma, vai apstākļu sakritības dēļ, taču sanāca tā, ka līdz mūsu iecerētā rezultāta sasniegšanai pietrūka pārdesmit tūkstoši eiro. Radiniekiem tādas naudas nebija, arī bankas kredītu atteica. Tomēr māja bija jāpabeidz, jo pagaidu dzīvesvietas īrēšana izmaksāja pārāk dārgi. Pateicoties drauga padomam, uzzināju par „Latvijas Hipotēka”. Nedēļas laikā nauda bija manā kontā. Šobrīd saistības nokārtotas un otro stāvu būvējam par personīgajiem līdzekļiem.

Igors

Pirms vairākiem gadiem mantojumā no vecākiem saņēmu nekustamo īpašumu Pārdaugavā, Rīgā. Vienstāvu koka nams ģimenei piederējis vairākās paaudzēs, taču līdz manam valdījumam nonāca grausta statusā. Lieki piebilst, ka tas nozīmē milzu izmaksas gan paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa, gan citu ar birokrātiskiem un apsaimniekošanas jautājumiem saistītu izdevumu veidolā. Nojaukt senču mantojumu nevēlējos, taču atjaunošanai naudas nepietika. Parēķinot, cik ik gadu zaudēju turpināšu zaudēt, ja nams paliks grausta statusā, un cik man izmaksās naudas aizdevums, lēmums bija viennozīmīgs. „Latvijas Hipotēka” ir mans sadarbības partneris, pateicoties kuram jau tuvāko mēnešu laikā Rīgā būs par vienu skaistu un sakoptu ēku vairāk. Ieguldījumus renovācijā plānoju atpelnīt ar uzviju dažu gadu laikā.

Viesturs

Man bija vairāki “mazie” kredīti summā līdz EUR 500 un viens patēriņa kredīts. Vēlējos iegūt izdevīgākus nosacījumus un sāku lūkoties, kas tirgū tiek piedāvāts. Pieteicos “Latvijas Hipotēka” pakalpojumam un pēc dokumentu izvērtēšanas vienas darba dienas laikā saņēmu piedāvājumu. Tas man derēja, jo ik mēnesi paredzēja ap 50 eiro ietaupījumu. Kādēļ es izvēlējos “Latvijas Hipotēka”? - Man patika attieksme, kā arī konsultācija, kuras laikā ieguvu noderīgu informāciju. Uzņēmums pēc manas iniciatīvas ar laiku pārskata manu situāciju un piedāvā pārkreditāciju uz izdevīgākiem nosacījumiem, samazinot procentu likmi vai piedāvājot pārkreditēties bankā.

Sintija

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 67565050, vai ierodies pie mums birojā Bukultu ielā 11, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

ZVANI UN UZZINI VAIRĀK

67 56 50 50

VAI

AIZPILDI PIETEIKUMU

Aizpildīt pieteikumu