Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot esošos kredītus vai veikt viena kredīta pārkreditāciju pret nekustamā īpašuma ķīlu. Iespējams atliktais maksājums.

KREDĪTA APMĒRS

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

TERMIŅŠ

Līdz 15 gadiem

NODROŠINĀJUMS

Nekustamais īpašums

PROCENTU LIKME

No 9 % gadā

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums, ja vēlaties, lai tiktu pārskatītas esošo aizdevumu procentu likmes un samazinātos Jūsu ikmēneša maksājumu apmērs. Visus kredītus apvienojot vienā, tiek nokārtotas saistības ar esošajiem kreditoriem, kā rezultātā turpmāk maksājumi veicami pie viena aizdevēja.
Lasīt vairāk...

Kredītu apvienošana tiek izvēlēta arvien biežāk, jo tas ir lielisks veids kā samazināt savus ikmēneša izdevumus, jo apvienojot kredītus iespējams samazināt šī brīža procentu likmi uz izdevīgāku, kā arī laiku, jo turpmāk aizdevums jāatmaksā pie viena aizdevēja, nevis pie katra kredītdevēja. Apvienot iespējams visa veida kredītus, kā piemēram, ātros kredītus, patēriņa kredītus, auto līzingu un citus, kā arī jebkuru kredītu ir iespējams pārkreditēt, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Turpmāk ik mēnesi ir jāveic tikai viens vienīgs maksājums. Klientiem ar labu kredītvēsturi iespējams iegūt labvēlīgākus nosacījumus (piemēram, zemāku procentu likmi). Par ietaupījumu iespējams pārliecināties sazinoties ar SIA “Latvijas Hipotēka” elektroniski vai telefoniski.

Procedūra, kas tiek veikta ir sekojoša

Sākotnēji tiek saņemts pieteikums, kuru klients aizpildījis elektroniski SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, tas tiek sākotnēji izvērtēts un kredītspeciālists pa norādīto kontaktinformāciju sazinās ar pieteicēju. Uzzinot detalizētāku informāciju par vēlamo aizdevuma summu un īpašumu, tiek piedāvāta tikšanās. Pēc tikšanās ofisā, klients tiek iepazīstināts ar iespējamajiem risinājumiem, klienta kredītspēja tiek izvērtēta apsekojot dažādus kredīt reģistrus un konta izdruku.

Klientam uzklausot kredītspeciālista piedāvājumu iespējams apdomāt un izvērtēt viņam ir piemērotākais risinājums. Katrs klients ir atšķirīgs un darījums unikāls, līdz ar to katru klientu vērtējam individuāli, cenšoties viņam piedāvāt piemērotāko un izdevīgāko situācijas risinājumu. Kredītu apvienošana bieži vien ir iemesls kādēļ klienti izvēlas tieši mūsu pakalpojumu, jo ilgstoši nav radusies iespēja atbrīvoties no citiem kredītiem, kuru procentu likme ir salīdzinoši augstāka. Apvienojot kredītus un maksājot pie jaunā kreditora iespējams atbrīvoties no konta pārskatā bijušajiem ātrajiem kredītiem, kā rezultātā vēl pēc sešiem mēnešiem iespējams kreditēties bankā.

Kredītu apvienošana

Apvieno vairākus esošos kredītus, iegūstot pievilcīgākus nosacījumus un ērtu maksājuma grafiku.

Pārkreditācija

Pārkreditē esošu kredītu (piemēram, patēriņa kredītu, hipotekāro kredītu, auto kredītu), lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Kredītu apvienošana un pārkreditācija

Ja ir hipotekārais kredīts un citi patēriņa kredīti, iespējams, šis darījuma veids ir izdevīgākais risinājums.

Ieguvumi:

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas dzēsīs kredītus?

Kredīts tiks pārskaitīts uz Jūsu norēķinu bankas kontu. Līdz ar to Jūs būsiet atbildīgs par kredītu dzēšanu.

Vai darījuma laikā iespējams samazināt procentu likmi?

Pēc kredītu dzēšanas varam izvērtēt kredīta procentu likmes samazinājumu pēc Jūsu lūguma.

Vai iespējams saņemt daļu naudas uzreiz?

Līguma parakstīšanas dienā iespējams saņemt daļu kredīta summas uzreiz.

Kā darījums noris un kas no manis nepieciešams?

Derīgs personu apliecinošs dokuments un informācija par nekustamo īpašumu. Darījums tiek formēts klātienē mūsu birojā.

Klientu atsauksmes:

Man bija vairāki “mazie” kredīti summā līdz EUR 500 un viens patēriņa kredīts. Vēlējos iegūt izdevīgākus nosacījumus un sāku lūkoties, kas tirgū tiek piedāvāts. Pieteicos “Latvijas Hipotēka” pakalpojumam un pēc dokumentu izvērtēšanas vienas darba dienas laikā saņēmu piedāvājumu. Tas man derēja, jo ik mēnesi paredzēja ap 50 eiro ietaupījumu. Kādēļ es izvēlējos “Latvijas Hipotēka”? - Man patika attieksme, kā arī konsultācija, kuras laikā ieguvu noderīgu informāciju. Uzņēmums pēc manas iniciatīvas ar laiku pārskata manu situāciju un piedāvā pārkreditāciju uz izdevīgākiem nosacījumiem, samazinot procentu likmi vai piedāvājot pārkreditēties bankā.

Sintija

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 67565050, vai ierodies pie mums birojā Bukultu ielā 11, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.

ZVANI UN UZZINI VAIRĀK

67 56 50 50

VAI

AIZPILDI PIETEIKUMU

Aizpildīt pieteikumu