Piesakies

Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot esošos kredītus vai veikt viena kredīta pārkreditāciju. Klientam, kurš vēlas izmantot šo pakalpojumu Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam.

Aizpildīt pieteikumu

Kredīta apmērs

Līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Termiņš

Līdz 15 gadiem

Nodrošinājums

Nekustamais īpašums

Procentu likme

No 9 % gadā

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums, ja vēlaties, lai tiktu pārskatītas esošo aizdevumu procentu likmes un samazinātos Jūsu ikmēneša maksājumu apmērs. Visus kredītus apvienojot vienā, tiek nokārtotas saistības ar esošajiem kreditoriem, kā rezultātā turpmāk maksājumi veicami pie viena aizdevēja.

Kredītu apvienošana

Apvieno vairākus esošos kredītus, iegūstot pievilcīgākus nosacījumus un ērtu maksājuma grafiku.

Pārkreditācija

Pārkreditē esošu kredītu (piemēram, patēriņa kredītu, hipotekāro kredītu, auto kredītu), lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Kredītu apvienošana un pārkreditācija

Ja ir hipotekārais kredīts un citi patēriņa kredīti, iespējams, šis darījuma veids ir izdevīgākais risinājums.

Ieguvumi

  • Lēmuma pieņemšanas un naudas izsniegšanas ātrums, kā arī nosacījumu elastība, kas pielāgojama ikviena klienta individuālajai situācijai.
  • Saviem klientiem sniedzam noderīgu informāciju, ļaujot tikt pie izdevīgākiem aizdevuma nosacījumiem un palīdzot atrisināt finanšu jautājumus.
  • Ērta komunikācija. Savā darba laikā esam vienmēr pieejami, labprāt uzklausot, konsultējot un tiekoties ar esošajiem un topošajiem klientiem.
Man bija vairāki “mazie” kredīti summā līdz EUR 500 un viens patēriņa kredīts. Vēlējos iegūt izdevīgākus nosacījumus un sāku lūkoties, kas tirgū tiek piedāvāts. Pieteicos “Latvijas Hipotēka” pakalpojumam un pēc dokumentu izvērtēšanas vienas darba dienas laikā saņēmu piedāvājumu. Tas man derēja, jo ik mēnesi paredzēja ap 50 eiro ietaupījumu. Kādēļ es izvēlējos “Latvijas Hipotēka”? - Man patika attieksme, kā arī konsultācija, kuras laikā ieguvu noderīgu informāciju. Uzņēmums pēc manas iniciatīvas ar laiku pārskata manu situāciju un piedāvā pārkreditāciju uz izdevīgākiem nosacījumiem, samazinot procentu likmi vai piedāvājot pārkreditēties bankā.
Sintija

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizpildot pieteikumu mājaslapā, zvanot uz 80009991 vai uzrakstot čatā. Ar Jums īsā laikā sazināsies klientu konsultants, kurš pa tālruni izteiks provizorisko piedāvājumu.
Darījuma slēgšana ilgst līdz vienai stundai. No pieteikuma iesūtīšanas brīža tas var aizņemt no vienas līdz vairākām darba dienām, kas atkarīgs no darījuma sarežģītības. Par termiņu klientu konsultants Jūs informēs tikšanās laikā vai pēc īpašuma izvērtēšanas.
Jā, kredītu iespējams pirms termiņa dzēst daļēji vai pilnībā.

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikumu vai zvani uz 80009991, vai ierodies pie mums birojā Brīvības gatve 226, Rīga.

Saņem bezmaksas konsultāciju!

Konsultācija aizņems līdz 30 min., tās laikā saņemsiet profesionāļu izstrādātu kredīta piedāvājumu.

Saņem naudu!

Līgumu variet noslēgt stundas laikā konsultācijas dienā.