Piesakies

Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir piemērots risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot esošos kredītus vai veikt viena kredīta pārkreditāciju. Klientam, kurš vēlas izmantot šo pakalpojumu Latvijā jāpieder nekustamajam īpašumam.

Kredītu apvienošana tiek izvēlēta arvien biežāk, jo tas ir lielisks veids kā samazināt savus ikmēneša izdevumus, jo apvienojot kredītus iespējams samazināt šī brīža procentu likmi uz izdevīgāku, kā arī laiku, jo turpmāk aizdevums jāatmaksā pie viena aizdevēja, nevis pie katra kredītdevēja. Apvienot iespējams visa veida kredītus, kā piemēram,

  • ātros kredītus,
  • patēriņa kredītus,
  • auto līzingu un citus,
  • kā arī jebkuru kredītu ir iespējams pārkreditēt, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus.

Turpmāk ik mēnesi ir jāveic tikai viens vienīgs maksājums. Klientiem ar labu kredītvēsturi iespējams iegūt labvēlīgākus nosacījumus (piemēram, zemāku procentu likmi). Par ietaupījumu iespējams pārliecināties apmeklējot SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapu sadaļu kalkulators, kur katrs var aprēķināt savu iespējamo ietaupījumu.

Procedūra, kas tiek veikta ir sekojoša.

  • Sākotnēji tiek saņemts pieteikums, kuru klients aizpildījis elektroniski SIA “Latvijas Hipotēka” mājas lapā, tas tiek sākotnēji izvērtēts un kredītspeciālists pa norādīto kontaktinformāciju sazinās ar pieteicēju.
  • Uzzinot detalizētāku informāciju par vēlamo aizdevuma summu un īpašumu, tiek piedāvāta tikšanās.
  • Pēc tikšanās ofisā, klients tiek iepazīstināts ar iespējamajiem risinājumiem, klienta kredītspēja tiek izvērtēta apsekojot dažādus kredīt reģistrus un konta izdruku.
  • Klientam uzklausot kredītspeciālista piedāvājumu iespējams apdomāt un izvērtēt viņam ir piemērotākais risinājums.

Katrs klients ir atšķirīgs un darījums unikāls, līdz ar to katru klientu vērtējam individuāli, cenšoties viņam piedāvāt piemērotāko un izdevīgāko situācijas risinājumu. Kredītu apvienošana bieži vien ir iemesls kādēļ klienti izvēlas tieši mūsu pakalpojumu, jo ilgstoši nav radusies iespēja atbrīvoties no citiem kredītiem, kuru procentu likme ir salīdzinoši augstāka. Apvienojot kredītus un maksājot pie jaunā kreditora iespējams atbrīvoties no konta pārskatā bijušajiem ātrajiem kredītiem, kā rezultātā vēl pēc sešiem mēnešiem iespējams kreditēties bankā.