Uzņēmums pārceļas uz jaunu atvērta plānojuma biroju

Esam īstenojuši ilgi plānotās pārmaiņas, pārceļoties uz teju divreiz plašākām biroja telpām jaunatvērtajā “Red Line” biroju kompleksā. Tas ļauj ne vien ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās robežas, bet arī veikt savu darbu kvalitatīvākā un apmeklētājiem drošākā vidē.

“Šobrīd biroja telpu dizainā dominē tieši atvērtā plānojuma biroji, kuros darbinieki nav ieslēgti kabinetos – ērtas atpūtas zonas, plašas virtuves, iespēja izkustēties un pat uzspēlēt videospēles. Telpās tiek izmantoti mierīgi toņi ar košiem akcentiem. Protams, visbiežāk klientu prasības biroju telpām ir funkcionalitāte, praktiskums, kvalitāte, kā arī ļoti populāri ir telpaugi – tie kalpo ne vien kā dekors, bet arī attīra un nodrošina labu gaisa kvalitāti,” stāsta telpu dizainere Anna Ilmere. Dizainere uzsver, ka “katrs projekts ir kā izaicinājums, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, bet noteikti apgaismojums biroju telpās ir viens no lielākajiem izaicinājumiem, plānojot dizainu. Šeit viss notika harmoniski, jo pašas telpas ir ļoti pateicīgas funkcionālam un praktiskam biroja iekārtojumam.”

Darba vietas uzņēmuma 14 darbiniekiem iekārtotas apmēram 200 m2 plašās telpās “Red Line” biroju kompleksā Bukultu ielā 11, Rīgā. Jaunais atvērtā plānojuma birojs veidots tā, lai tas būtu ērts gan darbiniekiem, gan arī apmeklētājiem. Šodienas biroja prasības ietver darbiniekiem funkcionāli sadalīt zonējumu, tajā iekļaujot: individuālu darba zonu, klientu pārrunu telpu, atpūtas stūrīti, virtuvi un citus pielāgotus individuālus risinājumus, ņemot vērā uzņēmuma specifiku, kas minētajā gadījumā ticis ievērots. “Darbiniekiem ir iespēja atslēgties no darba atpūtas zonā, baudot brīvi pieejamos bezalkoholiskos dzērienus, kā arī uzspēlēt Play station. Birojā regulāri klausāmies enerģiju uzlādējošu mūziku,“ stāsta Latvijas Hipotēka valdes loceklis Ņikita Gončars. Birojs iekārtots industriālā stilā ar atsegtām betona kolonnām un atvērtiem griestiem. Pēc dizaineres skicēm ir izstrādāti un vēl top moderni ozolkoka puķupodi, kas padarīs biroju vēl zaļāku un nodalīs darbinieku zonas. Tuvākajā laikā plānots ierīkot darbiniekiem kluso istabu jeb silent room, kur pasēdēt tiem, kam apnikusi atvērtā ofisa ikdienas rosība. LED apgaismojums piešķir birojam nepieciešamo gaismas intensitāti, savukārt papildus gaismu dod arī līdz grīdai esošie lielizmēra logi.

Jaunās telpas vienuviet apvieno vairākus jaunizveidotus uzņēmumam piekrītošus zīmolus, kas arī bija viens no pārvākšanās mērķiem. Moderna koncepta birojā tagad darbojas: latvijashipoteka.lv, atrahipoteka.lv, lande.lv un Kredīts Biznesam, kur katrs finansē atbilstošu klientu loku: zemniekus, patērētājus un uzņēmējus.“Pārcelšanās bija loģisks izaugsmes solis, ko sākām apsvērt aptuveni pirms gada. Vēlējāmies ko industriālu un mūsdienīgu, tāpēc meklējumu procesā apskatījām vairākus piemērotus variantus. “Red Line” biroja ēku ieraudzījām šī gada sākumā, un uzreiz bija skaidrs, ka tas ir tieši tas, ko mēs meklējam – mūsdienīgi un moderni,” uzņēmuma jauno mājvietu raksturo Ņ. Gončars.

“Daudzi valsts esošās krīzes situācijā būtu procesu apturējuši, bet mēs nolēmām, ka tas ir tieši tas, ko tagad vajag, lai sasniegtu jaunus mērķus, mēs to pieņēmām kā izaicinājumu – uzsākt jaunu lietu laikā, kad visapkārt runā par recesiju,” pauž Ņ.Gončars.Ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu laikā uzņēmumam izdevies sekmīgi ieviest kvalitatīvu attālināto līgumu slēgšanu, taču tagad saņemt konsultāciju var arī klātienē. Lai plānotu klientu plūsmu, kas arvien palielinās, pieņemšana birojā notiek pēc iepriekšēja pieraksta.